Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Zaprawy Cementowe

Beton szybkowiążący
Beton szybkowiążący
B30

B30 BETON SZYBKOWIĄŻĄCY WZMOCNIONY WŁÓKNAMI BAZALTOWYMI jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, cementów glinowych, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających w postaci włókien bazaltowych. Po zarobieniu wodą tworzy masę o dobrych właściwościach aplikacyjnych. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, można ją stosować do wnętrz i na zewnątrz obiektów budowlanych.

B30 BETON SZYBKOWIĄŻĄCY można stosować wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych, w sytuacjach wymagających skrócenia przerw technologicznych na dojrzewanie betonu. Przeznaczony jest do wykonywania podkładów betonowych, podkładów betonowych w systemie z ogrzewaniem podłogowym, gotowych posadzek, oraz jako produkt do napraw betonu i prac betoniarskich (słupki ogrodzeniowe, płytki chodnikowe, nadproża okienne i drzwiowe, czapy kominowe). Dzięki swojej dużej wytrzymałości świetnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach przemysłowych, magazynowych, na podjazdy, tarasy, schody . BETON SZYBKOWIĄŻĄCY B-30 może być stosowany w systemie posadzek pływających tj. na warstwie izolującej (izolacja termiczna lub dźwiękowa), oraz w technologii wylewania maszynowego.
NALEŻY KAŻDORAZOWO DOKONAĆ OCENY WŁASNYCH MOŻLIWOŚCI WYKONANIA PRAC W KRÓTKIM REŻIMIE CZASU OTWARTEGO ZAPRAWY (30 minut od zakończenia mieszania z wodą)

dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_BSW-B30.pdf
Karta techniczna: KT-B30S.pdf
Deklaracja właściwości użytkowych: DWU_B30-BSW.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL