Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Kleje do płytek

Klej do płytek
Klej do płytek
ELASTYCZNY- KPE BIAŁY

KPE BIAŁY ELASTYCZNY KLEJ DO PŁYTEK jest cementową zaprawą klejową o obniżonym spływie i wydłużonym czasie wiązania, wzmocnioną włóknami celulozowymi o dużej elastyczności i przyczepności, przeznaczoną na trudne podłoża, do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty), wszelkich rozmiarów, w zakresie grubości spoiny 2 mm - 10 mm.

KPE BIAŁY ELASTYCZNY KLEJ DO PŁYTEK jest cementową zaprawą klejową o obniżonym spływie i wydłużonym czasie wiązania, wzmocnioną włóknami celulozowymi o dużej elastyczności i przyczepności, przeznaczoną na trudne podłoża, do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty), wszelkich rozmiarów, w zakresie grubości spoiny 2 mm - 10 mm. Dzięki swym właściwościom jest szczególnie polecana do stosowania na powierzchniach balkonów, tarasów, elewacji a także na podłożach z systemem ogrzewania podłogowego lub ściennego. KPE można stosować na stabilne tynki, ściany i podłogi betonowe, podłoża z cegły ceramicznej i silikatowej, podłoża jastrychowe oraz płyty gipsowo- kartonowe i OSB. Zaprawa klejowa KPE nadaje się także do przyklejania płytek na powierzchni starej glazury i terakoty (płytka na płytkę), na pozostałościach silnie przylegających klejów i zapraw cementowych, powierzchniach drewnianych oraz płytach pilśniowych wodoodpornych.
Biały kolor kleju, uzyskany przez zastosowanie białego cementu ogranicza zabrudzenie jasnych lub białych okładzin z kamienia naturalnego, który obecnie ma szerokie zastosowanie na rynku / piaskowce, marmury, granit.

KPE BIAŁY ELASTYCZNY KLEJ DO PŁYTEK jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, polimeru, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających poprawiających właściwości aplikacyjne zaprawy, jej elastyczność oraz przyczepność. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna. Wysoka odkształcalność kleju S1 (>2,5 mm i <5 mm) de niweluje wszelkie napięcia z podłożu. Obniżony spływ i czas otwarty- TE umożliwia przyklejanie płytek od góry bez listwy startowej i aplikację większej ilości kleju w jednym cyklu: nakładanie kleju na ścianę- przyklejanie płytek. .

Wysokość zęba pacy 4 mm - grubość spoiny 2 mm - wydajność 3,2 kg/m² - 7,8 m² z worka 25 kg.
Wysokość zęba pacy 6 mm - grubość spoiny 3 mm - wydajność 4,8 kg/m² - 5,2 m² z worka 25 kg.
Wysokość zęba pacy 8 mm - grubość spoiny 4 mm - wydajność 6,4 kg/m² - 3,9 m² z worka 25 kg.
Wysokość zęba pacy 10 mm - grubość spoiny 5 mm - wydajność 8,0 kg/m² - 3,1 m² z worka 25 kg.
Wysokość zęba pacy 12 mm - grubość spoiny 6 mm - wydajność 9,6 kg/m². - 2,6 m² z worka 25 kg.

dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_ KPE_B-2020.pdf
Karta techniczna: KT-KPE-B-2020.pdf
Deklaracja właściwości użytkowych: DWU_KPE-2020.PDF


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL