Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Zaprawy Tynkarskie

Tynk maszynowy
Tynk maszynowy
TERMICZNY TMT

TYNK MASZYNOWY TERMICZNY TMT przeznaczony jest do maszynowego i tradycyjnego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Zaprawa Tynkarska przeznaczona jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, silikatowych, gazobetonowych, na stare tynki cementowe i cementowo wapienne.

TYNK MASZYNOWY TERMICZNY TMT przeznaczony jest do maszynowego i tradycyjnego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Zaprawa Tynkarska przeznaczona jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, silikatowych, gazobetonowych, na stare tynki cementowe i cementowo wapienne. Zaprawa Tynkarska doskonale nadaje się, jako podłoże pod tynki strukturalne, akrylowe, silikonowe, silikatowe, wszelkiego rodzaju farby, płytki, tapety oraz gładzie gipsowe.

TYNK MASZYNOWY TERMICZNY TMT jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką cementu, wapna oraz wypełniaczy kwarcowych. Po zarobieniu wodą tworzy plastyczną masę o bardzo dobrych właściwościach aplikacyjnych. Dzięki dużej zawartości wapna, proces zacierania tynku nie wymaga dużego nakładu pracy. Grubość ziarna wypełniaczy do 1 mm pozwala uzyskać wyjątkowo gładką strukturę tynku.

Obrzutka 4 mm grubości:
1 m² - 5,9 kg,
worek 25 kg - 4,23 m²

Obrzutka 10 mm grubości:
1 m² - 14,7 kg,
worek 25 kg - 1,7 m²dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karta techniczna: TMT.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL