Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Farby

Grunt mineralny
Grunt mineralny
DUBLET MINERAL-G

GRUNT MINERALNY MINERAL-G jest fabrycznie przygotowaną mokrą mieszanką na bazie wodnego szkła potasowego oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy tworzących bazę pod aplikację tynków mineralnych i silikatowych w systemie ociepleń budynków MW WEŁNA-FASADA, w systemach renowacyjnych RENO- FASADA.

GRUNT MINERALNY MINERAL-G jest fabrycznie przygotowaną mokrą mieszanką na bazie wodnego szkła potasowego oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy tworzących bazę pod aplikację tynków mineralnych i silikatowych w systemie ociepleń budynków MW WEŁNA-FASADA, w systemach renowacyjnych RENO- FASADA. GRUNT MINERALNY MINERAL-G możemy stosować do wnętrz i na zewnątrz budynków, na podłożach mineralnych (tynki cem-wap, beton, klejowe warstwy zbrojone siatką systemów ociepleń budynków styropian- wełna).

GRUNT MINERALNY MINERAL-G jest znacząco poprawa przyczepności podłoża do tynku dzięki dodatkowi kruszyw tworzących porowatość podłoża. Redukcja chłonności umożliwia nam ograniczenie intensywności oddawania wody do podłoża z aplikowanego tynku, co przekłada się na łagodne wysychanie nakładanych tynków. Grunt MINERAL-G tworzy naturalną barierę pomiędzy podłożem a tynkiem, ograniczającą możliwość przenikania kolorów z podłoża i powstawanie plam na powierzchni tynku.

Wydajność: 0,3 kg/m²; z wiadra 15 kg - 50 m²; z wiadra 5 kg - 16,6 m² w zależności od właściwości gruntowanego podłoża.

dostępne opakowania:15kg i 5kg

Pliki do pobrania:
Karta techniczna: KT-M-G-2018.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL