Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu:

Tynk mineralny
Tynk mineralny
DUBLET MINERAL-T

Tynk mineralny MINERAL-T przeznaczony jest do dekoracyjnego wykończenia powierzchni elewacji w systemie ociepleń budynków MW WEŁNA-FASADA, w systemach renowacyjnych RENO- FASADA oraz jako element dekoracyjny wykończenia powierzchni ścian wewnętrznych (tynki cem-wap, płyty g-k)

Tynk mineralny MINERAL-T , jest przygotowaną fabrycznie suchą mieszanką tynkarską w workach papierowych, gotową do użycia po uprzednim rozmieszaniu z czystą wodą na placu budowy. Produkt oparty jest na wysoko gatunkowym białym cemencie, bardzo drobno mielonym super białym wapnie oraz na wyselekcjonowanych mineralnych kruszywach tworzących strukturę „baranka”.

MINERAL-T jest tynkiem dedykowanym wszędzie tam gdzie zależy nam na paroprzepuszczalności przegrody (ściany ocieplone wełną mineralną, ściany jedno warstwowe w budynkach: pralnie, sauny, baseny, kuchnie, sale sportowe itp.).
Dzięki naturalnemu wysokiemu ph jest odporny na porastanie mikro biologiczne w postaci mchów, grzybów, glonów. Dodatek mikro włókien wzmacnia i zabezpiecza tynk przed mikropęknięciami. Tynk mineralny MINERAL-T jest całkowicie niepalny i w połączeniu z wełną fasadową w systemie ociepleń MW WEŁNA-FASADA tworzy niepalną przegrodę ogniową budynku.

Tynk MINERAL-T występuje w fakturze baranka o grubościach: 1,0mm, 1,5mm, 2mm, 2,5mm.


dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karta techniczna: KT-Mineral-T-2018.pdf
Deklaracja właściwości użytkowych: DWU_MINERAL-T.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL