Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Farby

Farba silikonowa zewnętrzna
Farba silikonowa zewnętrzna
FS-Z

FARBA SILIKONOWA ZEWNĘTRZNA FS-Z to gotowa do użycia, wodorozcieńczalna farba zewnętrzna na bazie żywicy silikonowej o wysokim stopniu białości i krycia, nienasiąkliwa, paroprzepuszczalna, odporna na działanie agresywnych substancji z zanieczyszczonego powietrza, farba FS-Z jest zabezpieczona przed porastaniem mikroorganizmów na swojej powierzchni (grzyby, algi, mchy).

FARBA SILIKONOWA ZEWNĘTRZNA FS-Z to gotowa do użycia, wodorozcieńczalna farba zewnętrzna na bazie żywicy silikonowej o wysokim stopniu białości i krycia, nienasiąkliwa, paroprzepuszczalna, odporna na działanie agresywnych substancji z zanieczyszczonego powietrza, farba FS-Z jest zabezpieczona przed porastaniem mikroorganizmów na swojej powierzchni (grzyby, algi, mchy). Dzięki zastosowaniu żywic silikonowych posiada cechę farb samoczyszczących (efekt odpychania cząstek wody tzw. efekt perlenia wody).
Dzięki nowoczesnej formule farba FS-Z charakteryzuje się zmniejszoną tendencją do okapywania z narzędzi malarskich (farba jest tiksotropowa) .
Farba FS-Z nadaje się do malowania wszelkich podłoży mineralnych (beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, cienkowarstwowe tynki mineralne, tynki cienkowarstwowe na bazie spoiw akrylowych i silikonowych).

- paroprzepuszczalna i hydrofobowa
- wysoka siła krycia
- bardzo wysoki stopień bieli
- barwiona w systemie DUBLET KOLOR 1020 kolorów
- odporna na zmywanie i promieniowanie UV
- odporna na porastanie mchów i grzybów
- możliwa aplikacja mechaniczna agregatami malarskimi.

Wydajność: około 80-150 ml/m² przy jednej warstwie na gładkim podłożu. Na bazie takiego zużycia można przyjąć wydajność z 1 litra na poziomie 12 m² przy jedno krotnym malowaniu.dostępne opakowania:10 l i 5l

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_ FS-Z-2019.pdf
Karta techniczna: KT-FS-Z-2018.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL