Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Farby

Farba lateksowa wewnętrzna
Farba lateksowa wewnętrzna
FL-W

FARBA LATEKSOWA FL-W jest gotową do użycia głęboko matową farbą wewnętrzną, wyprodukowaną na bazie dyspersji organicznych spoiw żywicznych oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy o wysokim stopniu białości.

FARBA LATEKSOWA FL-W jest gotową do użycia głęboko matową farbą wewnętrzną, wyprodukowaną na bazie dyspersji organicznych spoiw żywicznych oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy o wysokim stopniu białości. Charakteryzuje się wysokim stopniem krycia, najwyższą klasą odporności na ścieranie oraz jest wolna od lotnych związków organicznych (LZO), dzięki czemu może być stosowana w zamkniętych pomieszczeniach, jest dedykowana na powierzchnie, których eksploatacja przewiduje częste czyszczenie. FARBA LATEKSOWA FL-W idealnie znajduje zastosowanie w obiektach o podwyższonych wymaganiach higienicznych: kuchnie, łazienki, pralnie, korytarze, obiekty przemysłowe. FL-W jest farbą pozwalającą na równomierne i dokładne pokrycie wszystkich podłoży gładkich wykonanych z płyt kartonowo gipsowych, tynków gipsowych, wapiennych i cementowo- wapiennyh oraz elementy betonowe, mury ceglane, nośne nie chłonne powłoki malarskie. Dzięki nowoczesnej formule charakteryzuje się zmniejszoną tendencją do kapania (farba jest tiksotropowa).

- do powierzchni o dużych obciążeniach
- wysoka siła krycia
- odporna na zmywanie i szorowanie
- nie zawiera lotnych związków organicznych (LZO)
- nie zawiera składników powodujących "fogging" (łapanie kurzu z powietrza)
- neutralny zapach
- barwiona w systemie DUBLET KOLOR 1020 kolorów
- możliwa aplikacja mechaniczna agregatami malarskimi

Wydajność: około 70-140 ml/m² na jedną warstwę na gładkim podłożu. Na bazie takiego zużycia można przyjąć wydajność z 1 litra na poziomie 14 m² przy jedno krotnym malowaniu.dostępne opakowania:10l i 5l

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_FL-W.pdf
Karta techniczna: KT-FL-W-2018.pdf
Atest PZH: PZH_FA-W-FL-W.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL