Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Farby

Farba lateksowa wewnętrzna
Farba lateksowa wewnętrzna
FL - W

FARBA LATEXOWA FL-W jest gotową do użycia głęboko matową farbą wewnętrzną, wyprodukowaną na bazie dyspersji organicznych spoiw żywicznych oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy o wysokim stopniu białości.

FARBA LATEXOWA FL-W Charakteryzuje się wysokim stopniem krycia, najwyższą klasą odporności na ścieranie oraz jest wolna od lotnych związków organicznych (LZO) dzięki czemu może być stosowana w zamkniętych pomieszczeniach, jest dedykowana na powierzchnie których eksploatacja przewiduje częste czyszczenie. Idealnie znajduje zastosowanie w obiektach o podwyższonych wymaganiach higienicznych:
kuchnie, łazienki, pralnie, korytarze, obiekty przemysłowe. FL-W jest farbą pozwalającą na równomierne i dokładne pokrycie wszystkich podłoży gładkich wykonanych z płyt kartonowo gipsowych, tynków gipsowych, wapiennych i cementowo- wapiennych oraz elementy betonowe, mury ceglane, nośne nie chłonne powłoki malarskie. Dzięki nowoczesnej formule charakteryzuje się zmniejszoną tendencją do kapania (farba jest tiksotropowa).dostępne opakowania:10L, 5L

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_FL-W.pdf
Karta techniczna: KT-FL-W-2018.pdf
Atest PZH: PZH_FA-W-FL-W.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL