Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Zaprawy Cementowe

Beton konstrukcyjny
Beton konstrukcyjny
B30

BETON KONSTRUKCYJNY B30 można stosować wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych, przeznaczony jest do wykonywania podkładów betonowych, podkładów betonowych w systemie z ogrzewaniem podłogowym, gotowych posadzek, oraz jako produkt do napraw betonu i prac betoniarskich (słupki ogrodzeniowe, płytki chodnikowe, nadproża okienne i drzwiowe, czapy kominowe).

BETON KONSTRUKCYJNY B30 można stosować wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych, przeznaczony jest do wykonywania podkładów betonowych, podkładów betonowych w systemie z ogrzewaniem podłogowym, gotowych posadzek, oraz jako produkt do napraw betonu i prac betoniarskich (słupki ogrodzeniowe, płytki chodnikowe, nadproża okienne i drzwiowe, czapy kominowe). Dzięki swojej dużej wytrzymałości świetnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach przemysłowych, magazynowych, na podjazdy, tarasy, schody.BETON KONSTRUKCYJNY B30 może być stosowany w systemie posadzek pływających tj. na warstwie izolującej (izolacja termiczna lub dźwiękowa), oraz w technologii wylewania maszynowego z mixokreta.

BETON KONSTRUKCYJNY jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających. Po zarobieniu wodą tworzy masę o dobrych właściwościach aplikacyjnych. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, można ją stosować do wnętrz i na zewnątrz obiektów budowlanych.

Średnio zużywa się 20 kg zaprawy na 1 mkw. i na każde 10 mm grubości warstwy.

dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_B30.pdf
Karta techniczna: KT-B30-2018.pdf
Deklaracja właściwości użytkowych: DWU_B30-2021.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL