Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Zaprawy Tynkarskie

Gips
Gips
TYNKARSKI MASZYNOWY LEKKI

GIPS TYNKARSKI MASZYNOWY LEKKI służy do wykonywania wypraw tynkarskich w technologii maszynowej wewnątrz pomieszczeÅ„ o normalnej wilgotności do 70%. Zakres stosowania obejmuje podłoża, ceramiczne, betonowe, gazobetonowe, silikatowe, keramzytowe, jako warstwa naprawcza na starych tynkach cementowo-wapiennych, gipsowych. Idealnie nadaje się, jako podłoże pod aplikację farb wewnętrznych, tapet. Nadaje się do obróbek okien i drzwi.

GIPS TYNKARSKI MASZYNOWY LEKKI służy do wykonywania wypraw tynkarskich w technologii maszynowej wewnątrz pomieszczeń o normalnej wilgotności do 70%. Zakres stosowania obejmuje podłoża, ceramiczne, betonowe, gazobetonowe, silikatowe, keramzytowe, jako warstwa naprawcza na starych tynkach cementowo-wapiennych, gipsowych. Idealnie nadaje się, jako podłoże pod aplikację farb wewnętrznych, tapet. Nadaje się do obróbek okien i drzwi.

GIPS TYNKARSKI MASZYNOWY LEKKI jest suchą mieszanką produkowaną na bazie gipsu syntetycznego, wypełniaczy mineralnych oraz komponentów poprawiających cechy reologiczne zaczynu. Zaprawa ma dobrą przyczepność, łatwo rozprowadza się na podłożu. Tynk LTG wyróżnia się niewielkim ciężarem własnym oraz dobrą izolacyjnością cieplną. Charakteryzuje się niskim zużyciem a niski ciężar własny, pozwala uzyskać dużą wydajność w pracach tynkarskich przy relatywnie niskim nakładzie sił.
Uwaga: produkt zawiera wapno hydratyzowane - chronić oczy i skórę. W przypadku kontaktu z oczami skonsultować się z lekarzem.

Średnio zużywa się ok. 0,85 kg suchej mieszanki na 1 m², na każdy 1 mm grubości wyprawy.dostępne opakowania:30 kg

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_GTML.pdf
Karta techniczna: LTG-2020.pdf
Deklaracja zgodności: DZ_GTML.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL