Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Kleje do płytek

Klej do płytek
Klej do płytek
ELASTYCZNY- KPE

KPE ELASTYCZNY KLEJ DO PŁYTEK jest cementową zaprawą klejową o obniżonym spływie i wydłużonym czasie wiązania, wzmocnioną włóknami celulozowymi o dużej elastyczności i przyczepności, przeznaczoną na trudne podłoża, do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty), wszelkich rozmiarów, w zakresie grubości spoiny 2 mm - 10 mm.

KPE ELASTYCZNY KLEJ DO PŁYTEK jest cementową zaprawą klejową o obniżonym spływie i wydłużonym czasie wiązania, wzmocnioną włóknami celulozowymi o dużej elastyczności i przyczepności, przeznaczoną na trudne podłoża, do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty), wszelkich rozmiarów, w zakresie grubości spoiny 2 mm - 10 mm. Dzięki swym właściwościom jest szczególnie polecana do stosowania na powierzchniach balkonów, tarasów, elewacji a także na podłożach z systemem ogrzewania podłogowego lub ściennego. KPE można stosować na stabilne tynki, ściany i podłogi betonowe, podłoża z cegły ceramicznej i silikatowej, podłoża jastrychowe oraz płyty gipsowo- kartonowe i OSB. Zaprawa klejowa KPE nadaje się także do przyklejania płytek na powierzchni starej glazury i terakoty (płytka na płytkę), na pozostałościach silnie przylegających klejów i zapraw cementowych, powierzchniach drewnianych oraz płytach pilśniowych wodoodpornych.

KPE ELASTYCZNY KLEJ DO PŁYTEK jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, polimeru, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających poprawiających właściwości aplikacyjne zaprawy, jej elastyczność oraz przyczepność. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna. Wysoka odkształcalność kleju S1 (>2,5 mm i <5 mm) de niweluje wszelkie napięcia z podłożu. Obniżony spływ i czas otwarty- TE umożliwia przyklejanie płytek od góry bez listwy startowej i aplikację większej ilości kleju w jednym cyklu: nakładanie kleju na ścianę- przyklejanie płytek.

Wysokość zęba pacy 4 mm - grubość spoiny 2 mm - wydajność 3,2 kg/m² - 7,8 m² z worka 25 kg.
Wysokość zęba pacy 6 mm - grubość spoiny 3 mm - wydajność 4,8 kg/m² - 5,2 m² z worka 25 kg.
Wysokość zęba pacy 8 mm - grubość spoiny 4 mm - wydajność 6,4 kg/m² - 3,9 m² z worka 25 kg.
Wysokość zęba pacy 10 mm - grubość spoiny 5 mm - wydajność 8,0 kg/m² - 3,1 m² z worka 25 kg.
Wysokość zęba pacy 12 mm - grubość spoiny 6 mm - wydajność 9,6 kg/m² - 2,6 m² z worka 25 kg.dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_KPE.pdf
Karta techniczna: KT-KPE-2020.pdf
Deklaracja właściwości użytkowych: DWU_KPE-2020.PDF


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL