Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Tynki Cienkowarstwowe

Tynk akrylowy
Tynk akrylowy
TYNK AKRYLOWY AKRYL-T

TYNK AKRYLOWY AKRYL-T jest wysokiej Jakości ozdobnym tynkiem akrylowym, przeznaczonym do wykonywania wypraw tynkarskich o strukturze baranka o grubości 1,; 1,5; 2,0 mm w systemie ociepleniowym EPS BIAŁY - FASADA. Tynk dostępny jest w kolorze białym lub dowolnie dobranym z palety kolorów Dublet.

Dekoracyjne wykończenie powierzchni elewacji w systemie ociepleń budynków EPS BIAŁA-FASADA, EPS GRAFIT-FASADA. Tynk AKRYL-T jest fabrycznie przygotowaną mokrą mieszanką na bazie wodnych żywic akrylowych, oraz na wyselekcjonowanych mineralnych kruszywach tworzących strukturę „baranka” o grubości 1,0; 1,5; 2,0 mm. Zakres stosowania obejmuje również wszelkie podłoża mineralne takie jak tynki cementowe, beton, szpachlówki cementowe oraz tynki gipsowe, płyty g-k i osb.
TYNK AKRYLOWY AKRYL-T oparty jest na wodnej dyspersji akrylowo-styrenowej, dzięki czemu tworzy powłokę mocno związaną z podłożem, odporną na warunki atmosferyczne po całkowitym wyschnięciu, Zastosowany system barwienia kolorów odporny na blaknięcie i działanie promieni UV. Dzięki zastosowaniu zbrojenia rozproszonego (mikrowłókna) odporny na powstawanie mikro pęknięć w strukturze tynku (efekt kraterowania). Tynk zabezpieczony bio ochroną w technologi IN CAN dającą maksymalne zabezpieczenie powłoki przed porastaniem grzybów, alg, pleśni. Możliwość aplikacji agregatami natryskowymi.

Granulacja kruszywa 1,0 mm - wydajność 1,6-2,2 kg - około 12,5 mkw z wiadra 25kg.
Granulacja kruszywa 1,5 mm - wydajność 2,2-3,0 kg - około 10,0 mkw z wiadra 25kg.
Granulacja kruszywa 2,0 mm - wydajność 3,0-3,6 kg - około 8,3 mkw z wiadra 25kg.
dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karta techniczna: KT-Akryl-T-2018.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL