Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Zaprawy Tynkarskie

Zaprawa tynkarska
Zaprawa tynkarska
DUBLET 2MPa

ZAPRAWA TYNKARSKA M–2MPa przeznaczona jest do tradycyjnego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Zaprawa Tynkarska przeznaczona jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, silikatowych, gazobetonowych, na stare tynki cementowe i cementowo wapienne.

ZAPRAWA TYNKARSKA M–2MPa przeznaczona jest do tradycyjnego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Zaprawa Tynkarska przeznaczona jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, silikatowych, gazobetonowych, na stare tynki cementowe i cementowo wapienne. Zaprawa Tynkarska doskonale nadaje się, jako podłoże pod tynki strukturalne, akrylowe, silikonowe, silikatowe, wszelkiego rodzaju farby, płytki, tapety oraz gładzie gipsowe.

ZAPRAWA TYNKARSKA M–2MPa jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką cementu, wapna oraz wypełniaczy kwarcowych. Po zarobieniu wodą tworzy plastyczną masę o bardzo dobrych właściwościach aplikacyjnych. Dzięki dużej zawartości wapna, proces zacierania tynku nie wymaga dużego nakładu pracy. Grubość ziarna wypełniaczy do 1 mm pozwala uzyskać wyjątkowo gładką strukturę tynku.

Obrzutka 4 mm grubości:
1 m² - 5,9 kg,
worek 25 kg - 4,23 m²

Obrzutka 10 mm grubości:
1 m² - 14,7 kg,
worek 25 kg - 1,7 m²

dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_ZT-2021.PDF
Karta techniczna: KT-ZT-2018.pdf
Deklaracja właściwości użytkowych: DWU_ZT-2020.PDF


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL