Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Opis produktu: Zaprawy Tynkarskie

Lekki tynk maszynowy
Lekki tynk maszynowy
DUBLET LTM

LEKKI TYNK MASZYNOWY LTM przeznaczony jest do maszynowego lub ręcznego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. LTM szczególnie zalecany jest na podłoża gazobetonowe, jak i inne podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, wapienno-piaskowych, keramzytowych itp.

LEKKI TYNK MASZYNOWY LTM przeznaczony jest do maszynowego lub ręcznego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. LTM szczególnie zalecany jest na podłoża gazobetonowe, jak i inne podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, wapienno-piaskowych, keramzytowych itp. LEKKI TYNK MASZYNOWY LTM doskonale nadaje się, jako podłoże pod tynki strukturalne, akrylowe, silikonowe, silikatowe, wszelkiego rodzaju farby, płytki, tapety oraz gładzie gipsowe.

LEKKI TYNK MASZYNOWY LTM jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, lekkich wypełniaczy- perlitu, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających poprawiających właściwości aplikacyjne tynku. Po zarobieniu wodą tworzy plastyczną masę o bardzo dobrych właściwościach aplikacyjnych. Dzięki dużej zawartości wapna, proces zacierania tynku nie wymaga dużego nakładu pracy. Grubość ziarna wypełniaczy do 1mm pozwala uzyskać wyjątkowo gładką strukturę tynku.
Wyrób zgodny z PN-EN 998-1

Obrzutka 4 mm grubości:
1 m² - 5,32 kg,
worek 25 kg - 4,7 m².

Obrzutka 10 mm grubości:
1 m² - 13,3 kg,
worek 25kg - 1,88 m²

dostępne opakowania:25 kg

Pliki do pobrania:
Karata charakterystyki preparatu niebezpiecznego: KCH_LTM-2019.pdf
Karta techniczna: KT-LTM-2018.pdf
Deklaracja właściwości użytkowych: DWU_LTM-2021.pdf
Atest PZH: PZH_LTM.pdf


. zobacz inne produkty w tej kategorii
. drukuj tekst
. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL