Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Współpraca z firmą DUBLET

TYNKI I OCIEPLENIA
TYNKI I OCIEPLENIA
Program partnerski dla firm

Uwaga, jeśli jesteś właścicielem firmy tynkarskiej lub dociepleniowej proponujemy Ci program partnerski. Ideą tego programu jest stworzenie takiej płaszczyzny współpracy aby Twoja firma mogła się skupić jedynie na efektywnym wykonywaniu swojej działalności. Co mamy Ci do zaoferowania?

Logistyka - przejmiemy na siebie wszystkie sprawy dotyczące obsługi budowy tj. dostawy materiałów, przeprowadzki brygad na inne budowy, przewóz rusztowań i ich magazynowania oraz zapewnienie narzędzi niezbędnych do realizacji prac.

Materiały - w ofercie naszej firmy produkcyjnej posiadamy kompletny system tynków maszynowych cementowo-wapiennych, system ociepleń budynków oraz wszelkiego rodzaju materiały pomocnicze tj. narożniki, siatki, grunty, folie, profile, styropian, ubrania ochronne.

Zlecenia - działając na rynku materiałów budowlanych od czternastu lat posiadamy ugruntowaną pozycję wśród wielu wiodących firm deweloperskich i budowlanych. Jakość świadczonych przez nas usług zawsze była wysoko oceniana. Co rocznie prezentujemy się na targach budowlanych Tarbud Wrocław co przynosi nam wiele zleceń indywidualnych.
Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Twojej firmie zlecenia na usługi w zakresie tynków maszynowych jak i dociepleń. Przyłączając się do nas będziesz miał stały wgląd do zleceń i możliwość skorzystania z nich.

Bezpieczeństwo - wiedza i doświadczenie jakie posiadamy wynika z wieloletniej obecności na rynku usług budowlanych. W chwili obecnej posiadamy wewnętrzne procedury, których przestrzeganie gwarantuje każdej ze stron bezpieczeństwo. Dla twoich potrzeb dostępny jest dział‚ techniczny, którego zadaniem jest stworzenie bezpiecznej technologii dla danego przedsięwzięcia. Dział laboratoryjny świadczy usługi w zakresie oceny materiałowej w przypadku powstania jakichkolwiek wątpliwości. Całość spięta jest opieką specjalisty ds. inwestycji, który pomaga przygotować oferty, wykonać obmiary, protokoły odbioru, uczestniczyć przy odbiorach, reprezentować wykonawcę w sprawach trudnych przed inwestorem.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą skontaktuj się z naszym specjalista ds. inwestycji Wojciechem Sterniukiem, tel. 602 749 477
wojciech.sterniuk@dublet.com.pl


. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca