Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Farby

Lista produktów w kategorii:

foto produktu FB-W
Farba biała wewnętrzna

FB-W to gotowa do użycia, wodorozcieęczalna farba wewnętrzna wykonana na spoiwie akrylowym. Charakteryzuje sięwysokim stopniem krycia i odcieniem arktycznej bieli.

opakowanie: 3L, 5lL, 10L

foto produktu IS-R
Impregnat

Impregnat IS-R zabezpiecza powierzchnię przed zabrudzeniem w strukturze elementów: murowych (gazobeton, silka, kamieÅ„, klinkier, ceramika, piaskowiec, fugi do klinkieru) dachowych (dachówka ceramiczna i betonowa) brukowych (kostka betonowa, kamień łamany), fasadowych (tynki cementowe, cienkowars-twowe: mineralne, akrylowe, silikonowe, farby fasadowe).

opakowanie: 5l i 1l

foto produktu FS-Z
Farba silikonowa zewnętrzna

FARBA SILIKONOWA ZEWNĘTRZNA FS-Z to gotowa do użycia, wodorozcieńczalna farba zewnętrzna na bazie żywicy silikonowej o wysokim stopniu białości i krycia, nienasiąkliwa, paroprzepuszczalna, odporna na działanie agresywnych substancji z zanieczyszczonego powietrza, farba FS-Z jest zabezpieczona przed porastaniem mikroorganizmów na swojej powierzchni (grzyby, algi, mchy).

opakowanie: 10 l i 5l

foto produktu FL-W
Farba lateksowa wewnętrzna

FARBA LATEKSOWA FL-W jest gotową do użycia głęboko matową farbą wewnętrzną, wyprodukowaną na bazie dyspersji organicznych spoiw żywicznych oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy o wysokim stopniu białości.

opakowanie: 10l i 5l

foto produktu FA-W
Farba akrylowa wewnętrzna

FARBA AKRYLOWA FA-W to gotowa do użycia, wodorozcieńczalna farba wewnętrzna o wysokim stopniu białości i krycia, wolna od lotnych związków organicznych (LZO). Dzięki temu może być używana w pomieszczeniach zamkniętych o szczególnych wymaganiach takich jak pokoje dziecinne, obiekty służby zdrowia czy obiekty użyteczności publicznej.

opakowanie: 10l i 5l

foto produktu FA-Z
Farba akrylowa zewnętrzna

FARBA AKRYLOWA ZEWNĘTRZNA FA-Z to gotowa do użycia, wodorozcieńczalna farba zewnętrzna o wysokim stopniu białości i krycia, nienasiąkliwa, odporna na działanie warunków atmosferycznych, farba FA-Z jest zabezpieczona przed porastaniem mikroorganizmów na swojej powierzchni (grzyby, algi, mchy).

opakowanie: 10l i 5l

foto produktu DUBLET MINERAL-F
Farba silikatowa

Dekoracyjne wykończenie powierzchni elewacji w systemie ociepleń budynków MW WEŁNA-FASADA, w systemach renowacyjnych RENO- FASADA oraz jako element dekoracyjny wykończenia powierzchni ścian wewnętrznych (tynki cementowo-wapienne, cienkowarstwowe tynki mineralne, silikatowe, podłoża betonowe, płyty g-k, tynki gipsowe, silikatowe powłoki malarskie).

opakowanie: 10l i 5l

foto produktu Remo Deep
Grunt głęboko penetrujący

Emulsja gruntująca REMO DEEP, jest fabrycznie przygotowaną bezbarwną, płynną mieszanką na bazie wysokogatunkowej drobnocząsteczkowej wodnej dyspersji akrylowej, tworzy doskonałą bazę pod aplikację: farb/ tynków/ tapet/ /gładzi /szpachlówek/ okładzin z płytek.

opakowanie: 10l, 5l ,2l i 1l

foto produktu Remo Paint
Emulsja gruntująca

Emulsja gruntująca REMO PAINT, jest fabrycznie przygotowaną bezbarwną, płynną mieszanką na bazie wysokogatunkowej wodnej dyspersji akrylowej, tworzy bazę pod aplikację: farb/ tynków/ tapet/ /gładzi /szpachlówek/ okładzin z płytek, redukuje efekt pylenia w podkładach podłogowych.

opakowanie: 10l, 5l ,2l i 1l

foto produktu Remo Tynk - koncentrat
Barwiony grunt tynkarski

Emulsja gruntująca REMO TYNK, jest fabrycznie przygotowaną podbarwioną żółtą, płynną mieszanką koncentratu na bazie wysokogatunkowej wodnej dyspersji akrylowej, tworzy bazę pod aplikację: tynków cementowych, cementowo wapiennych i gipsowych/ tapet/ /gładzi gipsowych i akrylowych, szpachlówek/ okładzin z płytek, przyklejania styropianu w systemach ociepleń budynków.

opakowanie: 10l, 5l ,2l i 1l

foto produktu DUBLET MINERAL-G
Grunt mineralny

GRUNT MINERALNY MINERAL-G jest fabrycznie przygotowaną mokrą mieszanką na bazie wodnego szkła potasowego oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy tworzących bazę pod aplikację tynków mineralnych i silikatowych w systemie ociepleń budynków MW WEŁNA-FASADA, w systemach renowacyjnych RENO- FASADA.

opakowanie: 15kg i 5kg

foto produktu BETON - GRUNT
Grunt

BETON-GRUNT przeznaczony jest na gładkie podłoża o dużej gęstości i niskiej chłonności (elementy betonowe, prefabrykowane, stropy, wieńce, słupy) do aplikację pod: tynki cementowe, cementowo wapienne i gipsowe /gładzie /szpachlówki/ okładziny z płytek/ podłoża pod przyklejanie styropianu w systemach ociepleń budynków/ na płyty OSB, płyty karton-gips.

opakowanie: 15kg i 5kg

foto produktu TM-MINERAL - koncentrat
Grunt Tynkarski

GRUNT TYNKARSKI TM-MINERAL produkowany jest, jako koncentrat i przeznaczony jest na podłoża mineralne (beton, ceramika, gazobeton, silka, keramzyt) do aplikacji pod: tynki cementowe, cementowo wapienne i gipsowe/ tapety/ /gładzie /szpachlówki/ okładziny z płytek/ podłoża pod przyklejanie styropianu i wełny w systemach ociepleń budynków.

opakowanie: 15kg i 5kg

foto produktu FS-HYDRO
Farba silikatowa hydrofobowa

Dekoracyjne wykończenie powierzchni elewacji w systemie ociepleń budynków MW WEŁNA-FASADA, w systemach renowacyjnych RENO- FASADA oraz jako element dekoracyjny wykończenia powierzchni ścian wewnętrznych (tynki cementowo-wapienne, cienkowarstwowe tynki mineralne, silikatowe, podłoża betonowe, płyty g-k, tynki gipsowe, silikatowe powłoki malarskie).

opakowanie: 10l i 5l

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL