Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Kleje do płytek

Lista produktów w kategorii:

foto produktu STANDARD - KPS
Klej do płytek

KLEJ DO PŁYTEK KPS jest mineralną zaprawą klejową, o obniżonym spływie i normalnym czasie wiązania przeznaczoną do przyklejania płytek ceramicznych, ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty) do podłoży sztywnych, stabilnych i nieodkształcalnych oraz do podłoży na zewnątrz, nienarażonych na odkształcenia na skutek nagłych zmian temperatury (tarasy, balkony).

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET ZW
Zaprawa wyrownawcza

ZAPRAWA WYRÓWNAWCZA ZW przeznaczona jest do wyrównywania podłoża przed wykonaniem okładzin z glazury i terakoty. Znajduje szerokie zastosowanie w pracach reparacyjnych tj.: wyrównywanie ubytków w posadzkach, tynkach oraz elementach prefabrykowanych.

opakowanie: 25 kg

foto produktu ELASTYCZNY- KPE
Klej do płytek

KPE jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, polimeru, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających poprawiających właściwości aplikacyjne zaprawy, jej elastyczność oraz przyczepność. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna. Obniżony spływ i czas otwarty- TE umożliwia przyklejanie płytek od góry bez listwy startowej i aplikację większej ilości kleju w jednym cyklu: nakładanie kleju na ścianę- przyklejanie płytek.

opakowanie: 25 kg

foto produktu ELASTYCZNY- KPE BIAŁY
Klej do płytek

KPE BIAŁY ELASTYCZNY KLEJ DO PŁYTEK jest cementową zaprawą klejową o obniżonym spływie i wydłużonym czasie wiązania, wzmocnioną włóknami celulozowymi o dużej elastyczności i przyczepności, przeznaczoną na trudne podłoża, do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty), wszelkich rozmiarów, w zakresie grubości spoiny 2 mm - 10 mm.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL