Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Kleje do płytek

Lista produktów w kategorii:

foto produktu ELASTYCZNY- KPE BIAŁY
Klej do płytek

KPE BIAŁY jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, polimeru, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających poprawiających właściwości aplikacyjne zaprawy, jej elastyczność oraz przyczepność. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET ZW
Zaprawa wyrownawcza

Zaprawa Wyrównawcza - ZW przeznaczona jest do wyrównywania podłoża przed wykonaniem okładzin z glazury i terakoty. Znajduje szerokie zastosowanie w pracach reparacyjnych tj.: wyrównywanie ubytków w posadzkach, tynkach oraz elementach prefabrykowanych.

opakowanie: 25 kg

foto produktu STANDARD - KPS
Klej do płytek

KPS jest zaprawą klejową przeznaczoną do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty) do podłoży sztywnych i nieodkształcalnych oraz do podłoży na zewnątrz, nie narażonych na odkształcenia na skutek zmian temperatury. KPS można stosowań na stabilne tynki, ściany i podłogi betonowe, podłoża z cegły ceramicznej i silikatowe

opakowanie: 25 kg

foto produktu ELASTYCZNY- KPE
Klej do płytek

KPE jest cementową zaprawą klejową o zwiększonej elastyczności i przyczepności, przeznaczoną do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty) do podłoży. Dzięki swym właściwościom jest szczególnie polecana do stosowania na powierzchniach balkonów, tarasów, elewacji a także na podłożach z systemem ogrzewania podłogowego lub ściennego. KPE można stosowań na stabilne tynki, ściany i podłogi betonowe, podłoża z cegły ceramicznej i silikatowej, podłoża jastrychowe oraz płyty gipsowo kartonowe. Zaprawa klejowa KPE nadaje się także do przyklejania płytek na powierzchni starej glazury i terakoty, pozostałościach silnie przylegających klejów i zapraw cementowych, powierzchniach drewnianych oraz płytach pilśniowych wodoodpornych.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL