Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Kleje do płytek

Lista produktów w kategorii:

foto produktu DUBLET ZW
Zaprawa wyrownawcza

Zaprawa Wyrównawcza - ZW przeznaczona jest do wyrównywania podłoża przed wykonaniem okładzin z glazury i terakoty. Znajduje szerokie zastosowanie w pracach reparacyjnych tj.: wyrównywanie ubytków w posadzkach, tynkach oraz elementach prefabrykowanych.

opakowanie: 25 kg

foto produktu STANDARD - KPS
Klej do płytek

KPS jest zaprawą klejową przeznaczoną do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty) do podłoży sztywnych i nieodkształcalnych oraz do podłoży na zewnątrz, nie narażonych na odkształcenia na skutek zmian temperatury. KPS można stosowań na stabilne tynki, ściany i podłogi betonowe, podłoża z cegły ceramicznej i silikatowe

opakowanie: 25 kg

foto produktu ELASTYCZNY- KPE
Klej do płytek

KPE jest cementową zaprawą klejową o zwiększonej elastyczności i przyczepności, przeznaczoną do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych ( glazury i terakoty) do podłoży. Dzięki swym właściwościom jest szczególnie polecana do stosowania na powierzchniach balkonów, tarasów, elewacji a także na podłożach z systemem ogrzewania podłogowego lub ściennego. KPE można stosowań na stabilne tynki, ściany i podłogi betonowe, podłoża z cegły ceramicznej i silikatowej, podłoża jastrychowe oraz płyty gipsowo kartonowe. Zaprawa klejowa KPE nadaje się także do przyklejania płytek na powierzchni starej glazury i terakoty, pozostałościach silnie przylegających klejów i zapraw cementowych, powierzchniach drewnianych oraz płytach pilśniowych wodoodpornych.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL