Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Zaprawy Cementowe

Lista produktów w kategorii:

foto produktu B30
Beton szybkowiążący

B30 BETON SZYBKOWIĄŻĄCY WZMOCNIONY WŁÓKNAMI BAZALTOWYMI jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką spoiwa mineralnego, cementów glinowych, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających w postaci włókien bazaltowych. Po zarobieniu wodą tworzy masę o dobrych właściwościach aplikacyjnych. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, można ją stosować do wnętrz i na zewnątrz obiektów budowlanych.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET ZW
Zaprawa wyrownawcza

ZAPRAWA WYRÓWNAWCZA ZW przeznaczona jest do wyrównywania podłoża przed wykonaniem okładzin z glazury i terakoty. Znajduje szerokie zastosowanie w pracach reparacyjnych tj.: wyrównywanie ubytków w posadzkach, tynkach oraz elementach prefabrykowanych.

opakowanie: 25 kg

foto produktu B30
Beton konstrukcyjny

BETON KONSTRUKCYJNY B30 można stosować wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych, przeznaczony jest do wykonywania podkładów betonowych, podkładów betonowych w systemie z ogrzewaniem podłogowym, gotowych posadzek, oraz jako produkt do napraw betonu i prac betoniarskich (słupki ogrodzeniowe, płytki chodnikowe, nadproża okienne i drzwiowe, czapy kominowe).

opakowanie: 25 kg

foto produktu C16
Wylewka betonowa

WYLEWKA BETONOWA C16 może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych, przeznaczona jest do wykonywania podkładów betonowych, podkładów betonowych w systemie z ogrzewaniem podłogowym, gotowych posadzek, oraz jako produkt do napraw betonu i drobnych prac betoniarskich (słupki ogrodzeniowe, płytki chodnikowe, czapy kominowe).

opakowanie: 25 kg

foto produktu M15
Zaprawa cementowa do murowania

ZAPRAWA CEMENTOWA DO MUROWANIA M15 przeznaczona jest do tradycyjnego murowania (szeroka fuga) ścian wewnętrznych i zewnętrznych we wszystkich rodzajach obiektów budowlanych. Działki wysokiej wytrzymałości zalecana do stosowania wszędzie tam, gdzie wymagane są podwyższone parametry techniczne dla wznoszonych murów.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL