Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Tynki Cienkowarstwowe

Lista produktów w kategorii:

foto produktu GRUNT SILIKONOWY SILIKON-G
Środek gruntujący

GRUNT SILIKONOWY SILIKON-G tworzy powłokę mocno związaną z podłożem, odporną na warunki atmosferyczne. Stosowanie GRUNTU SILIKONOWEGO pod tynki jest zabiegiem niezbędnym, gwarantującym właściwą przyczepność do podłoża, eliminuje powstawanie plam na powierzchni tynku zewnętrznego.

opakowanie: 25 kg

foto produktu TYNK AKRYLOWY AKRYL-T (BARANEK)
Tynk akrylowy

TYNK AKRYLOWY AKRYL-T jest wysokiej Jakości ozdobnym tynkiem akrylowym, przeznaczonym do wykonywania wypraw tynkarskich o strukturze baranka o grubości 1,; 1,5; 2,0 mm w systemie ociepleniowym EPS BIAŁY - FASADA. Tynk dostępny jest w kolorze białym lub dowolnie dobranym z palety kolorów Dublet.

opakowanie: 25 kg

foto produktu TYNK SILIKONOWY SILIKON-T (BARANEK)
Tynk silikonowy

TYNK SILIKONOWY SILIKON-T jest tynkiem cienkowarstwowym o strukturze baranka o grubości 1,0; 1,5; 2,0; 2,5 mm przeznaczonym do ręcznego wykonywania dekoracyjnych wypraw zewnętrznych i wewnętrznych. Można go stosowań na wszelkich równych i nośnych podłożach mineralnych tj. beton, gips, tradycyjne tynki cementowe i cementowo-wapienne, płyty gipsokartonowe. Tynk dostępny jest w kolorze białym lub dowolnie wybranym z palety kolorów DUBLET.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL