Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Zaprawy Tynkarskie

Lista produktów w kategorii:

foto produktu TERMICZNY TMT
Tynk maszynowy

TYNK MASZYNOWY TERMICZNY TMT jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką cementu, wapna oraz wypełniaczy kwarcowych. Po zarobieniu wodą tworzy plastyczną masę o bardzo dobrych właściwościach aplikacyjnych. Dzięki dużej zawartości wapna, proces zacierania tynku nie wymaga dużego nakładu pracy. Grubość ziarna wypełniaczy do 1 mm pozwala uzyskać wyjątkowo gładką strukturę tynku.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET MINERAL-T
Tynk mineralny

Tynk mineralny MINERAL-T przeznaczony jest do dekoracyjnego wykończenia powierzchni elewacji w systemie ociepleń budynków MW WEŁNA-FASADA, w systemach renowacyjnych RENO- FASADA oraz jako element dekoracyjny wykończenia powierzchni ścian wewnętrznych (tynki cem-wap, płyty g-k)

opakowanie: 25 kg

foto produktu SZPRYC CEMENTOWY
Obrzutka maszynowa

Zastosowanie SZPRYCU CEMENTOWEGO powoduje wyrównanie chłonności podłoża oraz zwiększa przyczepność kolejnych warstw tynku. Materiał jest łatwy w obróbce dzięki czemu ma zastosowanie w typowych pracach tyn-karskich.

opakowanie: 25 kg

foto produktu TYNKARSKI MASZYNOWY LEKKI
Gips

Gips Tynkarski maszynowy lekki służy do wykonywania jednowarstwowych tynków gipsowych na podłożach ceramicznych, betonowych, gazobetonowych itp. przy zastosowaniu technologii nakładania mechanicznego. Charakteryzuje się niskim zużyciem. Dzięki lekkości w obróbce pozwala uzyskanie wysokiej wydajności wykonania tynku. Zaprawa tynkarska z gipsu tynkarskiego lekkiego wyróżnia się niewielkim ciężarem własnym oraz dobrą izolacyjnością cieplną.

opakowanie: 30 kg

foto produktu TYNKARSKI RĘCZNY
Gips

Gips Tynkarski Ręczny służy do wykonywania wypraw tynkarskich wewnątrz pomieszczeń. Nakłada się go na podłoża gipsowe, ceramiczne, betonowe, gazobetonowe, z cegły itp. przy zastosowaniu techniki ręcznego nakładania. Zastosowanie Gipsu Tynkarskiego Ręcznego zapewnia uzyskanie idealnej gładkości ścian i sufitów.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET LTM
Lekki tynk maszynowy

Lekki Tynk Maszynowy - LTM przeznaczony jest do maszynowego lub ręcznego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. LTM przeznaczony jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, wapienno-piaskowych, z elementów betonów lekkich itp. Lekki Tynk Maszynowy stosuje się jako podłoże pod tynki strukturalne szlachetne, akrylowe, farby strukturalne, płytki oraz gładzie gipsowe.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET TM
Tynk maszynowy

Tynk Maszynowy - TM przeznaczony jest do maszynowego lub ręcznego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. TM przeznaczony jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, wapienno-piaskowych, z elementów betonów lekkich itp. Tynk Maszynowy stosuje się jako podłoże pod tynki strukturalne szlachetne, akrylowe, farby strukturalne, płytki oraz gładzie gipsowe.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET 2MPa
Zaprawa tynkarska

Zaprawa Tynkarska - przeznaczona jest do tradycyjnego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Zaprawa Tynkarska przeznaczona jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, wapienno-piaskowych, z elementów betonów lekkich itp. Zaprawa Tynkarska nie może być użyta jako ostateczna warstwa elewacyjna. Zaprawę Tynkarską stosuje się jako podłoże pod tynki strukturalne szlachetne, akrylowe, farby strukturalne, płytki oraz gładzie gipsowe.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL