Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Zaprawy Tynkarskie

Lista produktów w kategorii:

foto produktu DUBLET LTM
Lekki tynk maszynowy

LEKKI TYNK MASZYNOWY LTM przeznaczony jest do maszynowego lub ręcznego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. LTM szczególnie zalecany jest na podłoża gazobetonowe, jak i inne podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, wapienno-piaskowych, keramzytowych itp.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET TM
Tynk maszynowy

TYNK MASZYNOWY TM przeznaczony jest do maszynowego i tradycyjnego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Zaprawa Tynkarska przeznaczona jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, silikatowych, gazobetonowych, na stare tynki cementowe i cementowo wapienne.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET 2MPa
Zaprawa tynkarska

ZAPRAWA TYNKARSKA M–2MPa przeznaczona jest do tradycyjnego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Zaprawa Tynkarska przeznaczona jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, silikatowych, gazobetonowych, na stare tynki cementowe i cementowo wapienne.

opakowanie: 25 kg

foto produktu SZPRYC CEMENTOWY
Obrzutka maszynowa

SZPRYC CEMENTOWY, przeznaczony jest do stosowania, jako podkład pod tynki cementowo- wapienne, cementowe, wapienne, gipsowe, jako podkład pod wszelkiego rodzaju okładziny ścienne (płytki, tapety, gładzie gipsowe, akrylowe), doskonale nadaje się, jako podłoże pod tynki strukturalne, akrylowe, silikonowe, silikatowe.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET MINERAL-T
Tynk mineralny

Dekoracyjne wykończenie powierzchni elewacji w systemie ociepleń budynków MW WEŁA-FASADA, w systemach renowacyjnych RENO-FASADA oraz jako element dekoracyjny wykończenia powierzchni ścian wewnętrznych (tynki cem- wap, płyty g- k, OSB).

opakowanie: 25 kg

foto produktu TERMICZNY TMT
Tynk maszynowy

TYNK MASZYNOWY TERMICZNY TMT przeznaczony jest do maszynowego i tradycyjnego wykonywania wypraw tynkarskich dwuwarstwowych, kategorii II i III, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Zaprawa Tynkarska przeznaczona jest na podłoża z elementów ceramicznych, betonowych, silikatowych, gazobetonowych, na stare tynki cementowe i cementowo wapienne.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL