Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - Zaprawy Murarskie

Lista produktów w kategorii:

foto produktu KGS-M15
Cienkowarstwowa zaprawa murarska

Zaprawa KGS-M15 przeznaczony jest do murowania cienkowarstwowego ścian wewnętrznych i zewnętrznych z bloczków gazobetonowych i silikatowych oraz elementów murowych ceramicznych (cegła).

opakowanie: 25 kg

foto produktu M15
Zaprawa cementowa-startowa

ZAPRAWA CEMENTOWA- STARTOWA M15 przeznaczona jest do tradycyjnego murowania (szeroka fuga) ścian wewnętrznych i zewnętrznych we wszystkich rodzajach obiektów budowlanych. Dzięki wysokiej wytrzymałości zalecana do stosowania wszędzie tam, gdzie wymagane są podwyższone parametry techniczne dla wznoszonych murów. Nadaje się do murowania z elementów murowych: ceramicznych, silikatowych, gazobetonowych, betonowych, keramzytowych. Prace murarskie można prowadzić poniżej „zera” dla gruntu wznoszonego budynku (murowanie fundamentów z bloczka betonowego), murowanie warstwy startowej dla murów w systemie spoin cienkowarstwowych, oraz w systemie tradycyjnym dla wyżej wymienionych elementów murowych.

opakowanie:

foto produktu DUBLET M - 15 MPa
Zaprawa cementowa

Zaprawa Cementowa ze względu na swoje parametry przeznaczona jest do prac murarskich gdzie wymagana jest duża wytrzymałość( murowanie fundamentów z bloczków betonowych). Zaprawa Cementowa świetnie nadaje się jako podkład pod glazurę, terakotę, panele podłogowe, wykładziny, ale nie może służyć jako ostateczna wyprawa podłogowa. Może być stosowana jako szpryc pod tynki na podłoża mało stabilne. Nie należy stosowań do wykonywania wylewek na ogrzewanie podłogowe.

opakowanie: 25 kg

foto produktu KGS - M10
Cienkowarstwowa zaprawa murarska

Zaprawa KGS-M10 przeznaczony jest do murowania cienkowarstwowego ścian wewnętrznych i zewnętrznych z bloczków gazobetonowych i silikatowych oraz elementów murowych ceramicznych (cegła).

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET M-5 MPa
Zaprawa Murarska

Zaprawa Murarska przeznaczona jest do tradycyjnego murowania ścian wewnętrznych i zewnętrznych obiektów budowlanych. Nadaje się do murowania z elementów murowych ceramicznych, wapienno piaskowych, betonowych oraz z betonów lekkich.

opakowanie: 25 kg

foto produktu DUBLET ZK
Zaprawa do murowania i fugowania

Zaprawa do klinkieru przeznaczona jest do murowania i spoinowania ścian konstrukcyjnych, kominów oraz ogrodzeń z cegły klinkierowej

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL