Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - System Ociepleniowy

Lista produktów w kategorii:

foto produktu GRAFIT SZARY
Klej do zatapiania siatki

GRAFIT SZARY, to uniwersalna szara gotowa mineralna zaprawa klejowa, przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojonej na styropianach EPS- GRAFITOWYCH I BIAŁYCH. Ponadto zakres stosowania kleju obejmuje zatapianie siatki z włókna szklanego w warstwie kleju na wszelkie podłoża mineralne: ceramika, gazobeton, silikat, beton, keramzyt, tynki cementowe, oraz podłoża z płyt warstwowych, OSB po odpowiednim zagruntowaniu. Zakres grubości warstwy izolacyjnej styropianu od 20mm do 300mm.

opakowanie: 25 KG

foto produktu STYRO
Klej do styropianu

STYRO jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką wysokogatunkowego cementu, kruszyw kwarcowych, dodatków modyfikujących właściwości aplikacyjne kleju oraz zwiększających jego przyczepność i czas wiązania do podłoża i płyt styropianowych.

opakowanie: 25 kg

foto produktu E-150g/1,1mkw
Siatka zbrojąca

Do wykonywania warstwy zbrojonej w warstwie kleju podczas wykonywania ociepleń ze styropianem białym jak i grafitowym.

opakowanie:

foto produktu GRUNT AKRYLOWY AKRYL-G
Środek gruntujący

GRUNT AKRYLOWY AKRYL-G jest fabrycznie przygotowaną mokrą mieszanką na bazie wodnych żywic akrylowych oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy tworzących wytrzymałą, porowatą bazę pod aplikację tynków akrylowych w systemie ociepleń budynków EPS BIAŁA-FASADA i EPS GRAFIT-FASADA.

opakowanie: 25 kg i 5 kg

foto produktu TYNK AKRYLOWY AKRYL-T (BARANEK)
Tynk akrylowy

Dekoracyjne wykoączenie powierzchni elewacji w systemie ociepleą budynków EPS BIAŁA-FASADA, EPS GRAFIT-FASADA. Tynk AKRYL-T jest fabrycznie przygotowaną mokrą mieszanką na bazie wodnych żywic akrylowych, oraz na wyselekcjonowanych mineralnych kruszywach tworzących strukturę "baranka" o grubości 1,0; 1,5; 2,0 mm.

opakowanie: 25 kg

foto produktu TYNK SILIKONOWY SILIKON-T (BARANEK)
Tynk silikonowy

Dekoracyjne wykończenie powierzchni elewacji w systemie ociepleń budynków EPS BIAŁA-FASADA, EPS GRAFIT-FASADA. TYNK SILIKONOWY SILKON-T jest fabrycznie przygotowaną mokrą mieszanką na bazie wodnych żywic silikonowych, oraz na wyselekcjonowanych mineralnych kruszywach tworzących strukturę "baranka" o grubości 1,0; 1,5; 2,0 mm.

opakowanie: 25 kg

foto produktu GRUNT SILIKONOWY SILIKON-G
Środek gruntujący

GRUNT SILIKONOWY SILIKON-G jest fabrycznie przygotowaną mokrą mieszanką na bazie wodnych żywic silikonowych, oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy tworzących wytrzymałą, porowatą bazę pod aplikację tynków akrylowych w systemie ociepleń budynków EPS BIAŁA- FASADA i EPS GRAFIT-FASADA.

opakowanie: 25 kg

foto produktu STYRO PLUS
Zaprawa klejowa do styropianu

STYRO PLUS jest gotową mineralną zaprawą klejową przeznaczoną do przyklejania białych, standardowych płyt styropianowych EPS w systemie ociepleniowym DUBLET EPS BIAŁY-FASADA. Zakres stosowania kleju obejmuje wszelkie podłoża mineralne: ceramika, gazobeton, silikat, beton, keramzyt, tynki cementowe, oraz podłoża z płyt warstwowych, OSB po odpowiednim zagruntowaniu.

opakowanie: 25 kg

foto produktu KD STYRO
Zaprawa klejowa do ociepleń

KD STYRO, to uniwersalna gotowa mineralna zaprawa klejowa, przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojnej i przyklejania białych płyt styropianowych EPS w systemie ociepleniowym EPS BIAŁY-FASADA. Zakres stosowania kleju obejmuje wszelkie podłoża mineralne: ceramika, gazobeton, silikat, beton, keramzyt, tynki cementowe, oraz podłoża z płyt warstwowych, OSB po odpowiednim zagruntowaniu.

opakowanie: 25 kg

foto produktu GRAFIT PLUS
Klej do styropianu grafitowego

GRAFIT PLUS jest gotową mineralną zaprawą klejową przeznaczoną do przyklejania styropianu fasadowego EPS grafitowego i styropianu z dodatkiem grafitu, w systemie ociepleniowym, EPS GRAFIT-FASADA Zakres stosowania kleju obejmuje wszelkie podłoża mineralne: ceramika, gazobeton, silikat, beton, keramzyt, tynki cementowe, oraz podłoża z płyt warstwowych, OSB po odpowiednim zagruntowaniu.

opakowanie: 25 kg

foto produktu KD GRAFIT
Klej do siatki i styropianu grafitow

KD GRAFIT, to gotowa mineralna biała zaprawa klejowa, przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojonej na styropianach grafitowych i z dodatkiem grafitu EPS w systemie ociepleniowym EPS GRAFIT- FASADA. Zakres stosowania kleju obejmuje zatopienie siatki oraz wykonania warstwy licowej ocieplenia.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL