Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów - System Ociepleniowy

Lista produktów w kategorii:

foto produktu GRAFIT PLUS
Klej do styropianu grafitowego

GRAFIT PLUS jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką cementu, polimeru, kruszyw kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających, poprawiających właściwości aplikacyjne kleju oraz zwiększających jego przyczepność do podłoża i płyt styropianowych.

opakowanie: 25 kg

foto produktu KD GRAFIT
Klej do siatki i styropianu grafitow

KD GRAFIT jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką cementu, polimeru, kruszyw kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających, poprawiających właściwości aplikacyjne kleju oraz stwardniałej zaprawy. Posiada zwiększoną odporność na pękanie– zbrojony włóknami celulozowymi.

opakowanie: 25 kg

foto produktu SIATKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO
Europejska siatka podtynkowa E145

Produkt przeznaczony do zbrojenia zewnętrznych warstw masy klejowo - szpachlowej w systemach ociepleń ścian zewnętrznych budynków bez względu na ich wysokość.

opakowanie:

foto produktu TYNK SILIKONOWY SILIKON-T (BARANEK)
Tynk silikonowy

TYNK SILIKONOWY SILIKON-T jest tynkiem cienkowarstwowym o strukturze baranka o grubości 1,0; 1,5; 2,0; 2,5 mm przeznaczonym do ręcznego wykonywania dekoracyjnych wypraw zewnętrznych i wewnętrznych. Można go stosowań na wszelkich równych i nośnych podłożach mineralnych tj. beton, gips, tradycyjne tynki cementowe i cementowo-wapienne, płyty gipsokartonowe. Tynk dostępny jest w kolorze białym lub dowolnie wybranym z palety kolorów DUBLET.

opakowanie: 25 kg

foto produktu GRUNT SILIKONOWY SILIKON-G
Środek gruntujący

GRUNT SILIKONOWY SILIKON-G tworzy powłokę mocno związaną z podłożem, odporną na warunki atmosferyczne. Stosowanie GRUNTU SILIKONOWEGO pod tynki jest zabiegiem niezbędnym, gwarantującym właściwą przyczepność do podłoża, eliminuje powstawanie plam na powierzchni tynku zewnętrznego.

opakowanie: 25 kg

foto produktu STYRO PLUS
Zaprawa klejowa do styropianu

STYRO PLUS jest to zaprawa klejowa przeznaczona do przyklejania płyt styropianowych w systemie ociepleniowym EPS BIAŁY - FASADA

opakowanie: 25 kg

foto produktu KD STYRO
Zaprawa klejowa do ociepleń

KD STYRO to uniwersalna zaprawa klejowa przeznaczona do przyklejania płyt styropianowych oraz wykonywania warstwy zbrojnej w systemie ociepleniowym EPS BIAŁY - FASADA

opakowanie: 25 kg

foto produktu GRUNT AKRYLOWY AKRYL-G
Środek gruntujący

GRUNT AKRYLOWY AKRYL-G jest wodnym akrylowym roztworem podkładowym pod tynki akrylowe w systemie ociepleniowym EPS BIAŁY - FASADA. GRUNT AKRYLOWY AKRYL-G może być stosowany na wszystkie rodzaje podłoży występujących w budownictwie.

opakowanie: 25 kg, 5 kg

foto produktu TYNK AKRYLOWY AKRYL-T (BARANEK)
Tynk akrylowy

TYNK AKRYLOWY AKRYL-T jest wysokiej Jakości ozdobnym tynkiem akrylowym, przeznaczonym do wykonywania wypraw tynkarskich o strukturze baranka o grubości 1,; 1,5; 2,0 mm w systemie ociepleniowym EPS BIAŁY - FASADA. Tynk dostępny jest w kolorze białym lub dowolnie dobranym z palety kolorów Dublet.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL