Dublet

Dublet - Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.

. Główna . Kontakt . Przetargi . Praca

Katalog produktów -

Lista produktów w kategorii:

foto produktu DUBLET M - 15 MPa
Zaprawa cementowa

Zaprawa Cementowa ze względu na swoje parametry przeznaczona jest do prac murarskich gdzie wymagana jest duża wytrzymałość( murowanie fundamentów z bloczków betonowych). Zaprawa Cementowa świetnie nadaje się jako podkład pod glazurę, terakotę, panele podłogowe, wykładziny, ale nie może służyć jako ostateczna wyprawa podłogowa. Może być stosowana jako szpryc pod tynki na podłoża mało stabilne. Nie należy stosowań do wykonywania wylewek na ogrzewanie podłogowe.

opakowanie: 25 kg

foto produktu Program partnerski dla firm
TYNKI I OCIEPLENIA

Uwaga, jeśli jesteś właścicielem firmy tynkarskiej lub dociepleniowej proponujemy Ci program partnerski. Ideą tego programu jest stworzenie takiej płaszczyzny współpracy aby Twoja firma mogła się skupić jedynie na efektywnym wykonywaniu swojej działalności. Co mamy Ci do zaoferowania?

opakowanie:

foto produktu indywidualnych.
Oferta dla inwestorów

Firma Dublet świadczy usługi z zakresu prac tynkarskich dla indywidualnych inwestorów. Jeśli budujesz dom jednorodzinny i szukasz materiałów wysokiej jakości oraz ekipy, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy wysokiej jakości materiały zgodne ze wszystkimi wymogami technicznymi i atestami oraz fachowa ekipę tynkarską. Sprawdź naszą ofertę!

opakowanie:

foto produktu DUBLET M - 15 MPa
Zaprawa cementowa

Zaprawa Cementowa ze względu na swoje parametry przeznaczona jest do prac murarskich gdzie wymagana jest duża wytrzymałość ( murowanie fundamentów z bloczków betonowych). Zaprawa Cementowa świetnie nadaje się jako podkład pod glazurę, terakotę, panele podłogowe, wykładziny, ale nie może służyć jako ostateczna wyprawa podłogowa. Może być stosowana jako szpryc pod tynki na podłoża mało stabilne. Nie należy stosowań do wykonywania wylewek na ogrzewanie podłogowe.

opakowanie: 25 kg

. Strona startowa . O firmie . Referencje. Kontakt . Mapa strony . Przetargi . Praca

realizacja UAD.PL